TEXTIL

Pohony a řídicí jednotky pro textilní stroje

Spolehlivost a způsobilost

Řešení pohonů společnosti YASKAWA pohání textilní stroje po celém světě a udržují je v chodu 24 hodin denně, 365 dní v roce.

Přerušení chodu textilního stroje rychle vede k obrovským ztrátám ve výrobě. Proto je třeba tyto prostoje eliminovat prostřednictvím pečlivého navrhování techniky a výběru spolehlivých komponent a systémů pohonů. YASKAWA Společnost YASKAWA je partner, který může poskytnout způsobilé technické týmy a vysoce kvalitní produkty specifické pro textilní průmysl.

Odborné znalosti a zkušenosti

YASKAWA Společnost YASKAWA poskytuje bohaté zkušenosti v textilním průmyslu odvozené z dlouhodobých partnerství. Řešení pro konkrétní aplikace zajišťují vysokou účinnost a zisk pro zákazníky. Od otevírání žoků po tkací stroj, od extrudérů po navíjecí zařízení – společnost Yaskawa zná konkrétní požadavky dané aplikace.

YASKAWA Společnost YASKAWA nabízí specializované systémy pohonů pro textilní průmysl.

 

K dispozici je úplný výkonový rozsah od 0,1 kW do 185 kW se standardními a specifickými funkcemi pro pokrytí požadavků aplikací v odvětví textilních strojů. Frekvenční měnič řady T1000 a servo řady Sigma-5 byly společností YASKAWA vyvinuty se zaměřením na spolehlivý provoz, snadnou manipulaci a celkovou úsporu nákladů. Naše portfolio doplňují řídicí jednotky.