Yaskawa Europe GmbH

Globální poskytovatel technologií
Evropský hráč

Celosvětový
Inovační
Blízko zákazníkům

Jsme společnost lidí, kteří jsou poháněni svou vášní a vizí k chytřejší budoucnosti kdy pomocí pokročilých technologií šetříme drahocenný čas a energii. A pro nás je každý den novou šancí k pokroku.

Naším cílem je přispívat k rozvoji společnosti zlepšováním povahy jejího podnikání, zvyšováním výkonnosti a produktivity našeho průmyslu, a tím i každodenního života. Podporujeme přirozeně obnovitelné zdroje, abychom zajistili zdravé životní prostředí pro nás všechny.

Společnost Yaskawa Europe se sídlem v Eschbornu v Německu nabízí „mechatronická“ a robotická řešení pro společnosti v celé Evropě, na Středním východě, v Africe a státech SNS ( Společenství nezávislých států ) . Díky dceřiným společnostem v těchto regionech a evropským výrobním závodům jsme v těsném dosahu vyhovět požadavkům trhu.

Náš

Management

Bruno J. Schnekenburger

President and CEO

Yaskawa Europe

Manfred Stern

Corporate Officer

Regional Head Yaskawa Europe

Jukka-Pekka Mäkinen

President

Environmental Energy Division (The Switch)

Marcus Mead

President

Robotics Division

Řízení pohybu pohonů

Invertorové pohony, servopohony, řídicí jednotky strojů, PLC a HMI, jakož i pohonné a řídicí systémy specifické pro zákazníka od společnosti Yaskawa, se již řadu let osvědčují na trhu. Díky našim zkušenostem s flexibilními automatizačními řešeními a odbornými znalostmi v mnoha průmyslových odvětvích a aplikacích se z nás stává kvalifikovaný partner pro vývoj systémových řešení. Kompletní portfolio produktů YASKAWA umožňuje zákazníkům získat produkty kontrolérů a výkonné systémy od jednoho zdroje.

Robotika

Yaskawa je jedním z největších výrobců průmyslových robotů. Nabízí varianty svařovacích, paletizačních, lakovacích a manipulačních robotů, zahrnuje i širokou škálu robotů určené pro laboratorní účely a také vysoce kvalitní automatizované svařovací systémy na klíč.

Energie životního prostředí

Environmentální energie popisuje činnosti společnosti Yaskawa v obchodních oblastech větrné, sluneční a mořské energie. Zatímco vítr a sluneční energie přispívají k využívání obnovitelných zdrojů energie, naše produkty zajišťují, aby se významně zlepšil ekologický a energetický potenciál lodí. Stálé magnetické motory a měniče se pohybují od 500 kW do 8,0 MW. Tím se rozšiřuje naše portfolio pro velké energetické aplikace, jako jsou větrné turbíny a další, a vytváří pevné základy a posílení výkonu, aby se posunul vpřed na naší rychlé trati rozvoje světa pomocí elektrických pohonů.

1,900

Zaměstnanců v Evropě

>100

Partnerů

8

Výrobních míst

23

Obchodních subjektů