Yaskawa Europe GmbH

Globální poskytovatel technologií
Evropský hráč

Celosvětový
Inovační
Blízko zákazníkům

Jsme společnost lidí, kteří jsou poháněni svou vášní a vizí k chytřejší budoucnosti, kdy pomocí pokročilých technologií šetříme drahocenný čas a energii. Pro nás je každý den novou šancí k pokroku.

Naším cílem je přispívat k rozvoji společnosti zlepšováním povahy jejího podnikání, zvyšováním výkonnosti a produktivity našeho průmyslu, a tím i každodenního života. Podporujeme přirozeně obnovitelné zdroje, abychom zajistili zdravé životní prostředí pro nás všechny.

Společnost Yaskawa Europe se sídlem v německém Eschbornu nabízí „mechatronická“ a robotická řešení pro společnosti v celé Evropě, na Středním východě, v Africe a státech SNS ( Společenství nezávislých států ) . Díky dceřiným společnostem v těchto regionech a evropským výrobním závodům jsme v těsném dosahu našich zákazníků a jsme tak připraveni vyhovět jejich potřebám.

Náš

Management

Bruno J. Schnekenburger

President and CEO

Yaskawa Europe

Manfred Stern

Corporate Officer

Regional Head Yaskawa Europe

Miika Reinikka

President

Environmental Energy Division (The Switch)

Marcus Mead

President

Robotics Division

Řízení pohybu pohonů

Naše invertorové pohony, servopohony, řídicí jednotky strojů, PLC a HMI, jakož i pohonné a řídicí systémy specifické pro zákazníka, se již řadu let osvědčují na trhu. Díky zkušenostem s flexibilními automatizačními řešeními a odborným znalostem v mnoha průmyslových odvětvích a aplikacích se z nás sal kvalifikovaný partner pro vývoj systémových řešení. Kompletní portfolio produktů YASKAWA umožňuje zákazníkům získat produkty kontrolerů a výkonné systémy od jednoho zdroje.

Robotika

Yaskawa je jedním z největších výrobců průmyslových robotů na světě. Nabízí roboty svařovací, manipulační, paletizační, lakovací, a také širokou škálu robotů určených pro laboratorní účely. Společnost se navíc intenzivně věnuje též kolaborativním robotickým řešením a nabízí na trh řadu vysoce kvalitních automatizovaných svařovacích systémů na klíč.

Energie životního prostředí

Divize Environmental Energy je zodpovědná za naše obchodní aktivity v oblasti větrné energie, sluneční energie a námořní dopravy. Využívání energie větru a vody jsou naším příspěvky k práci s obnovitelnými zdroji energie, naše produky pro využití na moři zajišťují, aby se významně zlepšila ekologická a energetická bilance lodní dopravy. Pohony s permanentními magnety a měniče nabízejí výkon v rozsahu 500 kW až 8,0 MW. Naše portfolio pro velké energetické aplikace, jako jsou větrné turbíny, vytváří pevné základy pro posun vpřed na cestě rozvoje světa pomocí elektrických pohonů.

1,900

Zaměstnanců v Evropě

>100

Partnerů

8

Výrobních míst

23

Obchodních subjektů