Vytváříme budoucnost

Inovativní program Yaskawa

Společnost Yaskawa vytvoří spolu se startupovými společnostmi po celém světě nové hodnoty v oborech „ Mechatronika, Čistá energie a Humatronika“.

Politika a vize

Yaskawa bude vytvářet partnerství se startupovými společnostmi po celém světě, zpočátku v oblasti IoT (Internet of Things) a AI (Artificial Intelligence), aby přinesla další synergické efekty při vytváření nových podniků a také rozšířila hlavní obchodní oblast Yaskawa, pocházející z jádra technologie uvedené ve Vision 2025; Robotika, řízení pohybu a převod energie.

Pozadí a cíl

K dnešnímu dni vytvořila Yaskawa hlavní aliance se společnostmi, s nimiž vidí potenciál pro technické synergie, jako je ReWalk Robotics Ltd., izraelský podnik, který vyrábí exoskeletová zařízení, která pomáhají lidem chodit, japonský podnik EVM GLM Co. , Ltd., a Robotic Biology Institute Inc., podnik v oblasti automatizace v biomedicínské práci.

V posledních letech se ve společnosti rozšířila otevřená inovace a na scéně se objevilo mnoho rizikových společností v Japonsku i v zahraničí s vyspělou technologií a aplikacemi, které nabízejí potenciál pro komercializaci. Díky investicím do rizikových společností, které mají kapacity pro rychlejší rozvoj, Yaskawa zrychlí svou nabídku na dosažení „fúze rozvoje základních technologií a inovací“, jak je uvedeno v její vizi 2025, a nabídne nové hodnoty pro společnost.

Další podrobnosti naleznete na webových stránkách Yaskawa Electric Corporation Website.