VÝTAHY

Partner pro výtahový průmysl

YASKAWA Společnost YASKAWA má působivou zákaznickou základnu a rozsáhlé zkušenosti v oblasti výtahových aplikací. Pomocí klíčových komponent vyrobených společností YASKAWA se pohybuje nespočetně systémů. Na první pohled si jich nemusíte všimnout. Jako OEM výrobce nabízíme našim partnerům volitelnou možnost modelů bez použití značky YASKAWA. Poskytujeme mnoho možností, abychom vyhověli vašim požadavkům:

  • Sestavy pohonů skládající se ze synchronních motorů a výtahových frekvenčních měničů L1000A
  • L1000Frekvenční měniče L1000V a L1000A pro modernizaci výtahových systémů
  • L1000H L1000H a ventily společnosti Blain Hydraulics pro hydraulické výtahy
  • J1000 Frekvenční měnič J1000 pro pohyblivé dveře

Pět řešení společnosti YASKAWA

YASKAWA Společnost YASKAWA nabízí řešení pro mnoho aplikací ve výtahovém průmyslu, od jednotlivých komponent pro modernizace a nové instalace po řešení sestav připravených k použití.

1. Sestavy pohonů s frekvenčním měničem L1000A a motorem výtahu:

Koordinovaná sestava skládající se z frekvenčního měniče a 16 nebo 20pólového motoru výtahu pro kabelové výtahy určené pro zatížení 400 až 2 500 kg.

2. L1000A Univerzální frekvenční měnič L1000A

Ideální frekvenční měnič pro přesné a účinné řízení synchronních nebo indukčních motorů ve výtahových systémech s ozubeným převodem nebo bez něj.

3. Modernizační sada s L1000V

Jeho výstupní rozsah a funkčnost činí z L1000V cenově dostupnou volbou pro modernizaci výtahů se stroji, které nemají zpětnou vazbu otáček. Kromě toho snižuje provozní náklady výtahových systémů a zároveň poskytuje plynulejší jízdu.

4. Sestava pro hydraulické aplikace s L1000H L1000H

Inovativní řešení pro náročné aplikace s hydraulickým výtahem. Kombinace frekvenčního měniče L1000H a ventilu EV4 od společnosti Blain Hydraulics zajišťuje plynulou jízdu a mimořádnou energetickou účinnost.

5. Frekvenční měniče pro dveře

 

Frekvenční měniče společnosti YASKAWA navíc k jednoduchému vertikálnímu pohybu také účinně a nákladově efektivně řídí širokou škálu pohybů.