Yaskawa Academy

Váš úspěch je naší motivací

Klíčem k úspěchu je odpovídající vzdělání vašich zaměstnanců. Akademie Yaskawa vám nabízí širokou škálu kurzů přizpůsobených úrovni znalostí účastníků - od základní úrovně po odborníka. Náš kurzový program je modulární a nabízí vhodný tréninkový modul pro téměř všechny aplikace a všechny úrovně znalostí.

V našem školícím programu chceme:

  • Poskytnout znalosti, které umožní správné jednání
  • Poskytnout bezpečnost a jistotu ve svém zařízení
  • Poskytneme vám a vašim zaměstnancům další kvalifikaci prostřednictvím školení o dostupnosti zařízení k zajištění robotických systémů na vysoké úrovni
  • Pomoci vám s procesy, které pomáhají optimalizovat a zabezpečit produktivitu vašeho zařízení
  • Zajištění vašeho úspěchu. Protože váš úspěch je naší motivací!

Naši zákazníci jsou odborníky na praktické řešení konkrétních problémů. Naše výrobky jsou nástroje, které umožňují našim zákazníkům efektivně realizovat vyvinutá řešení. Abychom však mohli produkty co nejlépe využít, je nutné získat přesné znalosti o funkčnosti komponent a - co získává stále více a více na významu - rozpoznat interakci produktů v systému skupiny a využít příležitosti. Přesně to je úkolem naší Yaskawa Academy, konkrétně předávání těchto znalostí našim zákazníkům. Náš tým je schopen poskytovat široké a podrobné odborné znalosti o našich produktech - ale také diskutovat o řešeních v dialogu s našimi zákazníky: od produktu k řešení! Řídicí technologie, technologie pohonů a robotika rostou společně v konkrétních aplikacích. Je tedy logické, že Yaskawa Academy nyní nabízí integrovaný přístup k školení, který zahrnuje všechny produktové řady Yaskawa. - Ve prospěch našich zákazníků!

Manfred Stern

Vedoucí společnosti - regionální ředitel Yaskawa Europe