Celková podpora zákazníků

Komplexní služba Yaskawa

Celková podpora zákazníků - kompletní služby Yaskawy

Společnost Yaskawa podporuje životní cyklus produktů pomocí servisních produktů a podpory, aby vyhovovaly všem potřebám.

Celková zákaznická podpora zahrnuje produkty a systémy Yaskawa, jakož i aplikace a procesy, které zvyšují dostupnost a produktivitu systému a důsledně udržují vše v top stavu.

Zákazníci mají přímý kontakt a přístup k výrobci robotů, ovladačů a pohonů.

Společnost Yaskawa nabízí výrobcům opravy pomocí OEM dílů a zaručuje tržní ceny. Kromě zasílání produktů k opravě poskytuje společnost Yaskawa také opravárenskou službu a individuální údržbové služby pro roboty a součásti Yaskawa.

Je třeba stávající roboty a systémy Yaskawa aktualizovat nebo přizpůsobit novým požadavkům?
Yaskawa je tu, aby vám pomohla. Zaměstnanci společnosti Yaskawa jsou připraveni pracovat na vašich inženýrských projektech.

Udržujte své zařízení v provozu na maximální úrovni výroby.

Servisní specialisté podporují zákazníky při integraci produktů do výroby, provádění nezbytných oprav a preventivní údržby, jakož i při provádění programování robotů souvisejících s aplikací. Yaskawa také nabízí přizpůsobené smlouvy o servisu a údržbě.

Rychlý a odborný servis je vždy k dispozici díky naší bezkonkurenční zásobě dílů pro všechny typy ovladačů a robotů Yaskawa.

Je zajištěna nejvyšší úroveň spolehlivosti výroby. Zákazníci dostávají odborné rady ohledně výběru správných náhradních dílů nebo při tvorbě vlastních zásob. Požadované díly mohou být dodány v Evropě  ve všední dny do 24 hodin.

Telefonická technická podpora: odborné poradenství - rychlá řešení.

Pro rychlé a odborné poradenství v oblasti robotických systémů jsou zkušení odborníci k dispozici 365 dní v roce prostřednictvím „Hotline“. Tito odborníci znají systémy nejlépe a poskytují spolehlivé nalezení správného řešení.